Založení společnosti s.r.o., a.s., S.E., družstva

Založíme pro Vás novou obchodní společnost.

Společnost s ručením omezeným, tedy s.r.o., může založit jeden zakladatel a do orgánu společnosti Vám stačí pouze jedna osoba, která bude zastávat funkci jednatele.

Akciovou společnost, tedy a.s., může založit i jediný zakladatel. V případě že si zvolíte dualistickou strukturu společnosti (představenstvo a dozorčí rada), postačuje Vám do každého z těchto orgánů pouze jeden člen. Člen představenstva a dozorčí rady nesmí být totožná osoba. V případě, že si zvolíte monistickou strukturu, postačuje Vám do orgánu společnosti pouze jediná osoba, která je jak statutárním ředitelem tak i jediným členem správní rady.

Pokud má akciová společnost jen jednoho akcionáře, je tento akcionář vždy zapsán do obchodního rejstříku a tato informace je veřejná.


V případě zájmu Vám na míru založíme i jiné typy korporace jako evropská společnost, veřejná obchodní společnost, komanditní společnost nebo družstvo.

Vaši novou obchodní společnost Vám zařídíme včetně zajištění zápisu do obchodního rejstříku. Ušetříte peníze, čas i starosti.

Výhody založení nové obchodní společnosti:

- zajistíme veškeré formality

- zařídíme bezproblémový a rychlý zápis do obchodního rejstříku

- nemusíte běhat po úřadech a jednat s nevlídnými úředníky

- zajistíme složení Vašeho základního kapitálu u banky (u KB, ČSOB, Česká spořitelna, Unicredit bank).

Pro založení nové obchodní společnosti můžete vyplnit následující formulář nebo nás případně kontaktujte emailem či telefonicky.

Vše jednoduše,
odborně a bez starostí
 
 

kde nás najdete

C-firmy kontaktní místa
C-firmy Europe S.E. Bieblova 166/26
Černá Pole
613 00 Brno
DIČ CZ29236053
IČ 29236053

+420 733 642 332
filipikova@c-firmy.cz